Lokalizacja

Malowniczo, a w sercu miasta - to wyjątkowa okazja do zamieszkania w jednym z najpiękniejszych zakątków Krakowa. Budynek Stella Prima wznoszony jest przy ulicy Zamoyskiego 70, w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Podgórza.

Stella Prima wyróżnia się połączeniem prestiżowej lokalizacji z naturą. Już w obrębie działki zaczyna się park imienia Bednarskiego, 120-letni leśny obszar okalający skały wapienne. To unikalna kompozycja, 13-hektarowy naturalny ogród botaniczny z 3 tysiącami drzew z ponad 100 gatunków.

Ta część ulicy Zamoyskiego, przy której powstaje Stella Prima, jest jednokierunkowa, a to oznacza, że ruch kołowy jest niewielki, mimo iż kluczowy węzeł komunikacyjny Krakowa - rondo Matecznego - znajduje się zaledwie kilkaset metrów dalej. Stella Prima jest dogodnie położona, ponieważ znajduje się w zacisznym miejscu, a zarazem blisko linii autobusowych, tramwajowych, punktów handlowych, przedszkoli, szkół.

W centrum, a na uboczu, to niezwykle rzadko się zdarza, ale mieszkając w Stella Prima przekonają się Państwo, że tak.

 

Aby powiększyć mapę należy kliknąć w zaznaczony punkt. Po powiększeniu mapy mogą Państwo zlokalizować znajdujące się w pobliżu inwestycji Stella Prima: apteki, ośrodki zdrowia, szkoły itp., wpisując w okienku wyszukiwania interesujące Państwa miejsce i zatwierdzając klawiszem Enter.

Lokalizacja

Malowniczo, a w sercu miasta - to wyjątkowa okazja do zamieszkania w jednym z najpiękniejszych zakątków Krakowa.

więcej >

Wybór mieszkania

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 15 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

więcej >

Dziennik budowy

Zapraszamy do obejrzenia fotografii prezentujących postęp prac przy realizacji inwestycji Stella Prima.

więcej >

Copyright © 2010–2020 Merite Corporate Sp. z o.o.     Hosting & CMS: i-Press

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij

Na górę Strona główna